Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Dobrzyniewo Kościelne

Dobrzyniewo Kościelne, podlaskie

  • 299 000 zł
  • 1 713 m²
  • 174,55 zł/m²

Zdjęcie

Bożena Trembowsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana Dobrzyniewo Kościelne

Dobrzyniewo Kościelne, podlaskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

299 000 zł

1 713 m²

174,55 zł/m²

Działka budowlana Dobrzyniewo Kościelne

Zaktualizowane: 5 maja 2026

299 000 zł 1 713 m² 174,55 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (174,55 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 713 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 65m; szerokość: 28m; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: ASPECT Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 101-GS-FYsfc4UjoL

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki, na którą składają się działki o numerach 314/8 i 314/15. Na działkę 314/8 zostały wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym:
szerokość elewacji frontowej 12,70 +/- 20procent
dach dwuspadowy lub wielospadowy
brak linii zabudowy
powierzchnia biologicznie czynna - co najmniej 45procent
wskaźnik zabudowy - do 14 procent
W ulicy zlokalizowane są wszystkie (...)

Agent

Bożena Trembowska

602 491...

602 491 144

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

602 491...

602 491 144

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy